MARDİN İL TANITIM TOPLANTISI

Mardin İl Tanıtım Toplantısı, 27 Ağustos 2019 tarihinde, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı Mardin Müzesi Sanat Galerisi’nde yapıldı. Proje Koordinatör Asistanı Recep Tuna, kısa bir açılış ve teşekkür konuşmasının ardından yaptığı sunumla, projenin detaylı bir tanıtımını gerçekleştirdi.

Toplantıya Artuklu Belediyesi’nden Çiğdem Yılmaz, Mardin Müzesi’nden Deniz Lodos ve Ahu Geziker, Sabancı Müzesi Eğitim Koordinatörü Fırat Şahin, Dramatik Sanatlar Eğitim ve Araştırma Derneği’nden Nurhan Öktem, Mişart kurucusu Mehmet Ali Baran başta olmak üzere Mardin Sinema Derneği, Ro-graf Derneği ve 13 Metrekare Sanat Kolektifi temsilcilerinin yanı sıra bağımsız sanatçı ve öğrencilerden oluşan 19 kişi katılım gösterdi.

Katılımcıların sorularının yanıtlanmasının ardından, Mardin atölyesini yürütecek Ali M. Demirel’in kente yapacağı ziyaret sırasında yeniden bir araya gelmek temennisiyle toplantı sonlandırıldı."Bu yayın Avrupa Birliği’nin yardımıyla hazırlanmıştır. Bu yayının içeriğinden yalnızca Koordinatör Faydalanıcı K2 ÇAĞDAŞ SANAT DERNEĞİ sorumlu olup, herhangi bir şekilde AB’nin, Türkiye Cumhuriyeti’nin ve T.C. Dışişleri Bakanlığı AB Başkanlığının görüşlerini yansıttığı şeklinde yorumlanamaz. | This publication has been prepared with the financial support of the European Union. K2 Contemporary Art Association is the sole responsible of the content of this publication, the content cannot be interpreted as reflecting the opinions of the EU in any way."